KONST / Litografier / Färglitografi 16108070

nr 1610 8070

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 65/99, Gökunge, 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 58x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:33:03

28/3 21:56:17 1      Vinnande bud

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert